Daňové poradenství pro právnické osoby Praha, Pardubice

Zaměřujeme se na služby účetní, daňové a poradenské kanceláře. Naše kancelář nabízí služby v naprosto komplexním rozsahu s profesionálním přístupem již 27 let. Podrobnější informace o naší kanceláři lze získat na internetové prezentaci a kontakt ZDEJako doplňující informace si dovolujeme odkázat na dokumenty zveřejněné na naší internetové prezentaci, potvrzující naši odbornost, praxi a vzdělání:

  • Osvědčení o zápisu do seznamu daňových poradců
  • Osvědčení o registraci v Evropském seznamu daňových poradců – CFE
  • Potvrzení o plnění kontinuálního profesního vzdělávání KDP ČR

Účetní práce s pohodou

Naše kancelář navíc nabízí služby několika formami dodání ke klientovi a lze tedy např. nastavit spolupráci i formou vzdáleného přístupu buď do Vaší instalace systému, nebo do systému POHODA instalovaného v naší kanceláři. V případě zájmu Vám můžeme zaslat i přihlašovací údaje ke vzorovému účtu vzdáleného přístupu. Naše kancelář poskytuje služby pro více než 800 klientů z mnoha oborů podnikání, se zkušenostmi s 20 různými ekonomickými systémy prostřednictvím našich 40 zaměstnanců, a to i našimi daňovými poradci.

On-line reporting

Nabízíme Vám i formu online reportingu a náhledu do účetnictví prostřednictvím našeho online systému přes internetový prohlížeč z jakéhokoliv Vašeho zařízení. V případě zájmu můžeme zaslat další informace a přístup ke vzorovému účtu. Dále můžeme nastavit prostředí pro zabezpečenou elektronickou výměnu dokladů, případně zajistíme pravidelný svoz dokladů z Vaší kanceláře. Pro možnost stanovení závazné cenové nabídky za naše služby je možné využít dotazník pro stanovení ceny umístěný na naší internetové prezentaci. Jsme připraveni se s Vámi kdykoliv osobně i videokonferenčně setkat a projednat další okolnosti Vaší poptávky. V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat ZDE. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.