Náš nezávislý daňový poradce odpovídá na poptávku týkající se vedení účetnictví:

Díky dlouholeté zkušenosti jako daňový poradce ( více jak 20 let) a certifikované  účetní nabízím kvalitní práci za přijatelné ceny.

 

Vlastníme rodinnou daňovou a účetní kancelář. Mohu Vám tedy nabídnout kompletní servis pro Vaše účely. Zaručujeme dodržování domluvených termínů. Účetnictví se zpracovává u nás v kanceláři, na Praze 5 – Anděl. Předávání dokladů je možné jak v elektronické, tak fyzické podobě. Mimopražská spolupráce pro nás není problém. Dle domluvy přebíráme doklady osobně nebo je možné i zasílání prostřednictvím pošty či messengera. Klientům zasíláme pravidelné reporty v elektronické podobě dle vzájemně stanovených  termínů. Pracujeme na účetním programu PREMIER a to přes zajištěné vzdálené připojení. Tím je i zaručeno dodržování zákona GDPR.

Náš účetní program je schopen rozdělovat účetní kroky i do jednotlivých zakázek a středisek. Je tedy možné členění dle Vašich potřeb klienta. Stejně tak je možné konečné podklady zasílat i v dalších světových jazycích. V případě zájmu lze pro klienta zajistit i možnost zpoplatněného dálkového přístupu pro nahlédnutí do účetnictví, které sice neumožňuje manipulaci v programu, ale pro urychlenou informaci je kdykoliv k dispozici. Pojištění je z naší strany samozřejmostí. Současně je vše podepisováno daňovým poradcem, který tím přebírá i odpovědnost za odvedenou práci. Cenová tabulka.