Nabídka a ceny daňových služeb

Klientům na žádost zasíláme naši nabídku účetních a daňových služeb, na základě Vaší poptávky, kterou jsem objevila na webových stránkách. Jsme FO – účetní a daňoví poradci. Doufáme, že služby a individuální přístup, který Vám můžeme nabídnout, by mohlo být to, co klient hledá. Poskytujeme kompletní účetní a daňové služby dle platných zákonů. Také rekonstrukci účetnictví v souladu s platnou účetní a daňovou legislativou. Samozřejmostí je vedení mzdové agendy, daňové poradenství, zastupování klientů před správcem daně a dalšími institucemi na základě plné moci, zpracování a podání všech druhů daňových přiznání,odkladů z titulu daňového poradce, zapsaného v Komoře daňových poradců pod evidenčním číslem 1331 .Kancelář máme v Praze a v Říčanech. Jsme mobilní a i zastupitelná kancelář stran našich kolegů. O všech problémech klient jedná s naší účetní a zároveň i s každým z nás. Jsme všichni o všem informovaní pomocí kartotéky, kterou máme na každého klienta a kam zapisujeme různé zvláštnosti, postupy atd.

Doklady lze zpracovávat přímo ve společnosti klienta nebo si doklady převzít a do 3 dnů doklady opět vrátit zpracované. S několika klienty komunikujeme elektronicky, dálkovým připojením a velice se nám tato metoda osvědčila. Účetní a daňové rady a konzultace poskytujeme po telefonu denně, dle potřeby klienta od 8-17 hodin. Pokud by Vám nevyhovoval tento způsob zpracování, lze se dohodnout i jinak. Účetnictví zpracováváme v účetním programu POHODA nebo v účetním programu klienta. Ovládáme 6 účetních programů.

Neúčtujeme podle položek, dohodnutá cena je vždy paušální. Pokud by došlo k nárůstu počtu dokladů o více jak 20%, pak se cena navyšuje, v případě poklesu – snižuje. Raději s klientem jednáme o ceně osobně. Dle dostupných informací z OR o Vaší firmě a činnosti, které se věnujete, do Vámi max. ceny se lze vejít. Naše cena je u daného počtu dokladů je cca 25 000-26 000,- CZ bez DPH. Italština a další jazyky jako angličtina a němčina nejsou problém. Ovládáme. Tato cena je včetně zpracování přiznání DPH daní, mezd, daňového poradenství, zastupování klienta na úřadech, ručení za komplet účetnictví a daně z titulu daňového poradce, který ze zákona musí být pojištěn u komory daňových poradců. Tato cena obsahuje i odklad placení daní.

Kontrola účetnictví úřadem

Pokud s klientem dlouhodobě spolupracujeme, nefakturujeme hodiny na kontrolách, jednání na úřadech atd. Domníváme se, že je to naše povinnost si svoji práci obhájit. Více informací najdete na našich webových stránkách www.danovaevidence.eu. Ceník je na těchto stránkách pouze orientační a mnohdy zdaleka neodpovídá dohodě s klientem. Upřednostňuji individuální dohodu dle druhu firmy a náročnosti účetnictví. V případě dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle či e-mailu. V případě Vašeho zájmu se ráda dostavíme na osobní schůzku.