Náš certifikovaný daňový poradce Praha 5

Díky dlouholeté zkušenosti jako daňový poradce ( více jak 20 let) a certifikované  účetní nabízím kvalitní práci za přijatelné ceny.

 

Vlastním rodinnou daňovou a účetní kancelář. Mohu Vám tedy nabídnout kompletní servis pro Vaše účely.

 

Zaručujeme dodržování domluvených termínů.

 

Účetnictví se zpracovává u nás v kanceláři, na Praze 5 – Anděl. Předávání dokladů je možné jak v elektronické, tak fyzické podobě.

Ani mimopražská spolupráce pro nás není problém.

Dle domluvy přebíráme doklady osobně nebo je možné i zasílání prostřednictvím pošty či messengera. Klientům zasíláme pravidelné reporty v elektronické podobě dle vzájemně stanovených  termínů.

Pracujeme na účetním programu PREMIER a to přes zajištěné vzdálené připojení. Tím je i zaručeno dodržování zákona GDPR.

Náš účetní program je schopen rozdělovat účetní kroky i do jednotlivých zakázek a středisek. Je tedy možné členění dle Vašich potřeb klienta. Stejně tak je možné konečné podklady zasílat i v dalších světových jazycích.

V případě zájmu lze pro klienta zajistit i možnost zpoplatněného dálkového přístupu pro nahlédnutí do účetnictví, které sice neumožňuje manipulaci v programu, ale pro urychlenou informaci je  k dispozici.

Pojištění je z naší strany samozřejmostí. Současně je vše podepisováno daňovým poradcem, který tím přebírá i odpovědnost za odvedenou práci.