Postup s DPH v Itálii

Dobrý den pane V., měl bych mít v řádu hodin přesnou analýzu od účetní jednotky, jak postupovat a jak hovoří zákon.

Tuto informaci zpoplatníme, jak jsme původně navrhovali, částkou 3000 Kč.
Poté jednání s italskou stranou dle hodinového sazebníku: 2000 Kč / hodinu.
DOTAZ:
ano, máme zájem o metodiku, jak z Italských outletů neplatit DPH. Jedná se nám o outlety Noventa a Palmanova, kde nakupujeme. Soustředíme se na tyto značky: replay, Gat, Alcott, Guess + jiné (ty 4 jsou pro nás stěžejní). Pokud máte/znáte metodiku, jak neplatit DPH tam i u nás, rádi využijeme Vaše služby.
Samozřejmě existují varianty tyto:
1) domluvit se přímo s „mamma“ – na to ale nemáme možnosti
2) kdyby se to kupovalo na nějakou Italskou společnost a ta by si pak DPH nárokovala a nám to prodávala bez DPH – neznáme Italské zákony a jak to tam přesně funguje a zda by se to dalo domluvit
3) založit tam společnost a být tam plátce DPH – na to je myslím tento obchod moc malý a náklady s tím spojené obrovské (sídlo, účetní atd)
4) nevíme, zda existuje….

Bohužel zatím nejsme schopni docílit ani jedné z výše uvedených možností. Nemáme problém se bavit o platbě za zprostředkování či jednorázově, ovšem znáte možnost, jak to legálně udělat tak, abychom neplatili dph v Itálii i v ČR? Umíte to celé zařídit a zprostředkovat? Jakou si představujete odměnu? Obrat v nákupu zboží je min. 500tis Kč/měsíc – spíš se bavíme o větším čísle.

Obchod by měl fungovat tak, jak je to nyní. My pojedeme do Itálie – do daných outletů,tam zboží nafotíme, druhý den dle objednávek od zákaznic nakoupíme a dovezeme do ČR.