Účetní Praha širší cetrum

Účetní Stodůlky: 

Provádíme kompletní účetnictví a mzdy nabízíme Vám 25 let zkušeností, optimalizaci daňového základu, důraz na individuální potřeby klientů, vedení účetnictví u Vás nebo u nás, od počátku naší činnosti klademe důraz na individuální potřeby klientů.

Účetní Strašnice:

Věnuji se kompletnímu zpracování podvojného účetnictví včetně mezd a personalistiky. Zajišťuji DPH CZ i DE, dotace, nedokončenou výrobu, zakázky, intrastat, majetek, odloženou daň a další. Specializujeme se hlavne na sravebnictvi. Nase klienti mame po cele CR, ale predevsim v Praze.

Účetní Dejvice:

Nabízíme vedení účetnictví právnickým i fyzickým osobám vč. vedení mzdového účetnictví. Naše výhody: zastupitelnost, letitá praxe a výhodné ceny.

Účetní Černý Most: 

Dovolujeme si Vám nabídnout naše služby. Účetní a ekonomickou činností se zabýváme již od roku 1993, jsme schopni nabídnout vedení jednoduchého i podvojného účetnictví, stejně tak mzdové agendy. Dlouhodobě spolupracujeme s daňovým poradcem a auditorskou kanceláří. Účetní software preferujeme program STEREO společnosti JežekSW.

Pro vytvoření podrobnější nabídky bychom Vás chtěli požádat o více informací (předmět podnikání, zda jste plátce DPH, rozsah zpracování). Kontaktovat mne můžete buď na tomto e-mailu nebo telefonicky na čísle

—-

Abychom Vám mohli sestavit kalkulaci je nutné doplnit níže uvedené údaje:
počet faktur vystavených (ročně)
počet faktur přijatých (ročně)
počet pokladních dokladů – příjmové a výdajové (ročně)
počet položek banky (měsíčně)
počet zaměstnanců
počet aut ve společnosti

Po doplnění výše uvedených údajů Vám pošleme cenovou nabídku.