Založení GMBH v Bavorsku

Naše odpověď ve věci založení GMBH v Německu je samozřejmě kladná. Společnosti zakládáme ve všech variantách dle přání klienta. Založení společností v Německu tedy realizujeme společně se zajištěním dalších účetních a daňových služeb v Německu.

Od klientů zpravidla žádáme informace o jakou spolkovou republiku (klient provede výběr spolkové země), by se mělo jednat – kde klient preferuje, aby jeho německé s.r.o. (GMBH) mělo sídlo – takže například zmíněné Bavorsko – a dle toho stanovujeme cenu založení GMBH.

Podle zvolené lokality zasíláme klientům cenovou nabídku a podmínky založení do 24 hodin od poptávky klienta. Případně klient, ale také třeba zvolí i levnější varianty a my ve věci založení GMBH pošleme obratem anebo v rámci 24 hodin cenovou nabídku a podmínky založení pro jiné německé lokality.

Tyto pak klient může následovat a provést s námi další úkony – včetně postupného zavedení daňových služeb (měsíční a čtvrtletní vedení účetnictví v Německu, podání daňových přiznání a dalších četných úkonů v kompetence naší kanceláře) v Německé spolkové republice do portfolia vzájemné spolupráce, ve které se snažíme pokrýt, co nejširší zájem.

Případný kontakt ve věci založení SRO v Německu, naleznete ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.