Spojená účetní kancelář

Do svazku s námi má zájem vstoupit druhá největší kancelář v okrese: 

dovolujeme si Vám nabídnout naše služby.

Jsme relativně malá účetní společnost, s několika zaměstnanci, které jejich práce baví, což je vidět na našich výsledcích a reakcích od našich zákazníků. Naše děvčata jsou pravidelně školena v různých účetních, mzdových a daňových oblastech, abychom držely krok se stále se měnící legislativou. Díky sdílení problémů, které se řeší u různých klientů, má tým účetních pravidelný kontakt s řešením různých situací, takže naše znalost nevyplývá jen z vyčtených dokumentů, ale ze skutečné praxe, což je přínosem pro naše klienty. Samozřejmostí je plné zastupování klienta na příslušných úřadech, pokud o to má klient zájem. Stejně tak jsme zvyklé pro klienty spravovat jejich datové schránky. Umíme nabídnout služby vedení účetnictví, mzdové agendy, poradenství či pokrytí daňových oblastí.

CENA VEDENÍ ÚČETNICTVÍ

Pro stanovení ceny vycházíme buď z hodinové sazby, z položkového objemu dokladů nebo se s klienty dohodneme na fixním paušálu. Ve své poptávce jste, bohužel, neuvedl ani přibližný počet dokladů (např. v průměru za měsíc – vydané faktury, přijaté faktury, počet hotovostních dokladů, počet bankovních transakcí), je velmi komplikované připravit nabídkovou cenu. Zároveň bych Vás chtěla požádat o informaci, za očekáváte, že účetní společnosti bude zpracovávat doklady ve Vašem účetním systému či v našem. Naše společnost využívá primárně účetní program Pohoda E1 (nejvyšší verze), ale máme zkušenosti i s účtováním v jiných účetních SW, záleží, co klient preferuje. Pokud byste nám mohli tyto údaje poslat, rády bychom Vám připravily nabídku na míru.

POJIŠTĚNÍ ÚČETNÍ

Co se týká odpovědnostního pojištění, toto máme uzavřeno až do výše 10 mio Kč u společnosti ČPP. Naše společnost má sídlo na Praze 8 (na Palmovce) a hlavní kanceláře vč. archivů máme v Dolních Chabrech, v Praze 8. Našim klientům nabízíme pro sdílení dokumentů naše zabezpečené cloudové prostory (námi placené), takže klient tak může sledovat, jak účetní zpracovává jeho doklady, takže má kontrolu nad prací externí účetní. Pokud si klient přeje, můžeme mu zajistit i náhled do jeho účetnictví, aby měl 100%-ní kontrolu nad svým účetnictvím. Pokud by Vás naše nabídka zaujala, nabízíme osobní setkání, kde bychom si vzájemně vyjasnili Vaši představu spolupráce a pokud bychom získaly Vaši důvěru, neboť o tu jde především ve světě financí, připravily bychom Vám konečnou cenovou nabídku.